facebook

Kategorie mp3 na sprzedaż

Nawigacja

Filmiki edukacyjne

Stowarzyszenie miłośników twórczości Jaromira Nohavicy "Kometa"

Zagadki muzyczne

Książki

Zobacz temat

Drukuj temat
Przedstawmy się sobie
kluska24
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 08-10-2009 12:32
Newbie

Data rejestracji: 22.05.09

Witam!Smile
Mam na imię Magda, pochodzę z Gostynina. Jestem studentka 3 roku specjalność edukacja wczesnoszkolna z wychowaniem przedszkolnym w PWSZ w Płocku. Nie mama wiele doświadczenia w pracy z dziećmi prócz praktyk, wiec ta stronka jest dla mnie naprawdę pomocna. Uwielbiam prace z dziećmi sprawia mi to wiele radości . Chciałabym być dobrym nauczycielem Smile Lubie jazdę na łyżwach, dobra muzykę i uwielbiam czytać książki Smile Pozdrawiam wszystkich Grin

iwoneczka
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 08-10-2009 20:27
Newbie

Data rejestracji: 29.09.09

Mam na imię Iwona. Jestem zodiakalną Wagą. Od 23 lat pracuję w przedszkolu w Radomiu. Od niedawna jestem wice. Lubię śpiewać i tańczyć i dlatego zawsze się staram, żeby moja grupa była rozśpiewana i roztańczona. Szukam ciekawych pomysłów więc ta stronka będzie jedną z moich ulubionych. Może kiedyś się sama pochwalę Grin Gratulacje dla autorki stronki! Pozdrawiam!

ilonka-mafta
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 19-10-2009 20:15
Newbie

Data rejestracji: 04.05.09

O to Ja:

Mam na imię Ilona Smile

Lubię dobra książkę, pracę z dziećmi, yogę .

Tak jak Maria z Trójmiasta!

Pozdrawiam miło Was poznać!

Gunia
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 22-10-2009 08:54
Newbie

Data rejestracji: 22.10.09

Mam na imię Agnieszka, mieszkam i pracuję w małej miejscowości w zachodniopomorskim .Prywatnie mama prawie już dorosłych dzieci , a pracuje w Swietlicy Wiejskiej oraz studiuje pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolną.
Cieszę sie,że tu trafiłam ,
stronka cudna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ,
juz mnie rozpiera energia chciałbym mnóstwo rzeczy zrobić.
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie

gogusia_n
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 13-12-2009 13:18
Newbie

Data rejestracji: 02.02.09

Witam. mam na imię Gosia, mieszkam i pracuję w Bydgoszczy. Mam dwie córeczki w wieku przedszkolnym i sama uczę w przedszkolu. Skończyłam edukację muzyczną ale przerzuciłam się na edukację przedszkolną i mam nadzieję że skończę w tym roku.
Szukałam pomysłów i tu je znalazłam dziękuje ślicznie...
Pozdrawiam zimowo i mrozowo...hihi

iwona-7
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 14-04-2010 16:40
Newbie

Data rejestracji: 28.03.10

Witam, mam na imię Iwona, pracuje w przedszkolu w grupie mieszanej 3,4,5,6,latki, jestem jeszcze nie doswiadczonym nauczycielem gdyż pracuje dopiero od 4 lat, wiec takie strony jak ta są dla mnie wielką pomocą.

jolanda
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 14-04-2010 22:37
Newbie

Data rejestracji: 24.01.10

Mam na imię Jola, jestem nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej. Korzystałam kiedyś z "Dzieciaków śpiewaków" i tak trafiłam na te stronkę. Pozdrawiam. Jola.Smile

kicolka
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 15-04-2010 15:57
Newbie

Data rejestracji: 21.03.10

Mam na imię Wanda. Mam dwie dorosłe córki i niedługo będę babcią. Od 28 lat pracuję w przedszkolu. Moje przedszkolaki bardzo lubią zajęcia umuzykalniające, m.in. taniec przy muzyce poważnej. . Na uroczystości w przedszkolu nauczyłam swoje przedszkolaki " Tańca węgierskiego" i " Walc kwiatów". Dzieciaki już nie moga sie doczekać następnego tańca, którego będziemy się uczyć. Dzięki tej stronce czerpię inspiracje do dalszych pomysłów na zajęcia z moimi dzieciakami. Serdecznie pozdrawiam. :))

nika2483
#29 Drukuj posta
Dodany dnia 16-04-2010 11:25
Newbie

Data rejestracji: 28.01.10

Witam. Mam na imię Monika, jestem nauczycielką Przedszkola. Obecnie pracuję z dziećmi 3 i 4letnimi w Przedszkolu w Bielsku - Białej. Prowadzę stronę www.swiatprzedszk.... We wrześniu minie 5 lat odkąd zaczęłam pracować w przedszkolu.

www.swiatprzedszkola.info
gogusia_n
#30 Drukuj posta
Dodany dnia 22-06-2010 13:52
Newbie

Data rejestracji: 02.02.09

Witajcie. Mam na imię Gosia. Z dziećmi pracuję już 5 lat. Obecnie w przedszkolu niepublicznym, wcześniej szkoła muzyczna Yamaha i prywatne przedszkole. Chętnie zaglądam tu po pomysły do zabaw muzycznych z dziećmi... Pozdrawiam

Junisperus78
#31 Drukuj posta
Dodany dnia 23-02-2011 18:50
Newbie

Data rejestracji: 21.02.11

Witam serdecznie!

Ja mam na imie Ania i nie jestem przedszkolanka, ani nie mam zadnego doswiadczenia w tym zakresie. Jestem rodzicem, ktoremu zalezy, zeby dziecko rozwijalo sie muzycznie. Pisze do Was z Anglii, gdzie aktualnie zajmuje sie swoja coreczka siedzac w domu.

Na stronke trafilam szukajac zabaw dla mojej malutkiej, bo siedzac tylkow domu mozna zbzikowac. Bardzo mi sie stronka - bo mozna podpatrzec i nauczyc dzieciaki paru piosenek. A przy okazji moze odkurze moje umiejetnosci muzyczne Smile to tyle o mnie

Dil Se Re
#32 Drukuj posta
Dodany dnia 21-03-2013 19:52
Awatar

Junior Member

Data rejestracji: 20.03.13

Witam...
Mam na imię Małgorzata. Jestem spod znaku Koziorożca. Mieszkam na Mazowszu.
Zawodowo - edukacja wczesnoszkolna od 26 lat. Prywatnie - sporo zainteresowań - najważniejsze z nich to żeglarstwo, taichi, taniec irlandzki /Michael Flatley/ i bollywood / mój nick to tytuł jednej z piosenek z ulubionego hinduskiego filmu/.
Lubię ruch, szukam inspiracji w różnych miejscach, a to forum jest swoistą skarbnicą, przydatną w prowadzeniu zajęć muzyczno-ruchowych.
"Pląsy z długą brodą" /kasety/ i "Dzieciaki śpiewaki" znam, bo mam w swym zbiorze pomocy dydaktycznych od paru lat.

Gunia
#33 Drukuj posta
Dodany dnia 21-09-2013 20:24
Newbie

Data rejestracji: 22.10.09

Gunia napisał/a:
Mam na imię Agnieszka, mieszkam i pracuję w małej miejscowości w zachodniopomorskim .Prywatnie mama prawie już dorosłych dzieci , a pracuje w Swietlicy Wiejskiej oraz studiuje pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolną.
Cieszę sie,że tu trafiłam ,
stronka cudna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ,
juz mnie rozpiera energia chciałbym mnóstwo rzeczy zrobić.
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie

Hi hi znalazłam swój wpis. Teraz moje dzieci już dorosłe , oboje już sa studentami, a ja skończyłam studia i udało mi sie podjac prace w przedszkolu. Pracuję już czwarty rok i zaczynam staż na mianowanego.
Pozdrawiam serdecznie Agnieszka. Stronka superowa-dziekuję
GuniaSmile

pestka
#34 Drukuj posta
Dodany dnia 16-08-2015 17:24
Newbie

Data rejestracji: 17.07.15

Witam, jestem Alicja. Mam trochę ponad 30 lat i jestem z Bydgoszczy Smile

Przeskocz do forum:
 Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zapoznaj się z polityką prywatności.