facebook

Kategorie mp3 na sprzedaż

Nawigacja

Filmiki edukacyjne

Stowarzyszenie miłośników twórczości Jaromira Nohavicy "Kometa"

Zagadki muzyczne

Książki

Zobacz temat

Drukuj temat
Piosenki i zabawy edukacyjne na Bum Bum Rurki
rufitina
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 02-09-2013 10:15
Awatar

Super Admin

Data rejestracji: 15.01.09

"Piosenki i zabawy edukacyjne na Bum Bum Rurki.

Maria Zofia Tomaszewska, Małgorzata Miler
Wydawnictwo Muzyczne ABSONIC
Liczba stron: 80

Książka zawiera kilkadziesiąt scenariuszy zabaw edukacyjnych opartych na 14 piosenkach i 2 tańcach. Nauczyciele, animatorzy i rodzice dostają czytelne instrukcje do pracy w zróżnicowanych ilościowo i wiekowo grupach. Piosenki zapisane są w nutach oraz w kodzie kolorystycznym CHROMA-NOTES™ umożliwiającym ich zagranie na Bum Bum Rurkach (Boomwhackers®).

System kolorów wykorzystano również do rozpisania akompaniamentu na rurki w piosenkach. Do każdego utworu zaproponowano od 5 do 8 zabaw. Dzięki ich różnorodności za każdym razem mamy możliwość pracowania nad innymi zdolnościami: muzycznymi, plastycznymi, pamięciowymi, manualnymi i językowymi. Zabawy te poprawiają koncentrację, koordynację wzrokowo-ruchowo-słuchową oraz uczą współpracy w grupie. Na dołączonej płycie CD znajdują się piosenki oraz ich wersje instrumentalne. Dodatkowo zamieszczono praktyczne slajdy z tekstami piosenek i kolorowymi nutami do wykorzystania na komputerze, rzutniku czy telewizorze.

Książkę można kupić w wydawnictwie www.absonic.pl

=
Edytowane przez rufitina dnia 02-09-2013 10:17

Gunia
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 21-09-2013 12:31
Newbie

Data rejestracji: 22.10.09

Ja chetnie kupie do naszego przedszkola, ale nigdzie jej nie ma, uwielbiam bun bum rurki i chetnie będę korzystac z tej publikacji. Pozdrawim Rufitiniu
GuniaSmile

rufitina
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 21-09-2013 15:02
Awatar

Super Admin

Data rejestracji: 15.01.09

Dopiero w piątek książka się pojawiła (zeszła z taśmy).Lada dzień będzie do kupienia w

http://ksiegarnia...rurki.html

http://www.bookma...6459.xhtml

Gunia
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 21-09-2013 18:18
Newbie

Data rejestracji: 22.10.09

Dzieki , myślałam ,że juz była i jej nie ma - najlepiej zapytac u źródła. Bardzo sie cieszę ,że powstała ta ksiazka, mam nadzieje ,że pomoże mi jeszcze efektywniej wykorzystywac ten wspaniały instrument. Gratuluje pomysłu i juz wiem ,że to bedzie hit.
Pozdrawiam Agnieszka
GuniaSmile

Dil Se Re
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 22-12-2013 15:27
Awatar

Junior Member

Data rejestracji: 20.03.13

Mam nadzieję, że to będzie hit....

Przeskocz do forum:
 Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zapoznaj się z polityką prywatności.